Vefat Edenler
Mayıs 27, 2022

Ramazan GÖKÇE

İlçemiz halkından Dedoların Ramazan GÖKÇE vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
Nisan 25, 2022

Taş Mehmet ÖZDEMİR

İlçemiz halkından Berber Ali’nin oğlu Taş Mehmet ÖZDEMİR vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
Nisan 23, 2022

Necattin ÜNSAL

İlçemiz halkından Ahmet ÜNSAL oğlu Necattin ÜNSAL vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
Nisan 15, 2022

Ayşe ÖZDEMİR

İlçemiz halkından Koçaş ÖZDEMİR eşi Ayşe ÖZDEMİR vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
Nisan 10, 2022

Mehmet Ali SERİN

İlçemiz halkından Yanıkların İbrahim oğlu Mehmet Ali SERİN vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
Nisan 4, 2022

Kemal SERİN

İlçemiz halkından Yakup’un Şükrü’nün oğlu Kemal SERİN vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
Mart 15, 2022

Gülizar ÖZTAŞ

İlçemiz halkından Feyzullahların Nuri ÖZTAŞ eşi Halil ÖZDEMİR kızı Gülizar ÖZTAŞ vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
Mart 2, 2022

Fikir (Fikriye) GÜCÜN

İlçemiz halkından Rahmetli Hocanın Ahmet GÜCÜN eşi Fikir (Fikriye) GÜCÜN 28.02.2022 Pazartesi günü vefat etmiş ve ilçe mezarlığına defnedilmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır […]
Şubat 27, 2022

Taibe ÇELİK

İlçemiz halkından Diyamların Hikmet ÇELİK kızı Taibe ÇELİK (DUMAN) vefat etmiştir. Cenazesi bugün Ankara ili Gölbaşı ilçesinde defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ve […]
Sarıyahşi 'yi İzle