HABERLER & DUYURULAR & BASINDA BELEDİYEMİZ
Nisan 28, 2022

Kadir ERASLAN

İlçemiz halkından Hatıpların Hafız oğlu Kadir ERASLAN vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
Nisan 28, 2022

Nuri ÖZTAŞ

İlçemiz halkından Feyzullahların Nuri ÖZTAŞ eşi Halil ÖZDEMİR kızı Gülizar ÖZTAŞ vefat etmiştir. Merhumeye Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
Nisan 28, 2022

Kemal SERİN

İlçemiz halkından Yakup’un Şükrü’nün oğlu Kemal SERİN vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
Nisan 28, 2022

Mehmet Ali SERİN

İlçemiz halkından Yanıkların İbrahim oğlu Mehmet Ali SERİN vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
Nisan 25, 2022

Mehmet ÖZDEMİR

İlçemiz halkından Berber Ali’nin oğlu Taş Mehmet ÖZDEMİR vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
Nisan 23, 2022

Necattin ÜNSAL

İlçemiz halkından Ahmet ÜNSAL oğlu Necattin ÜNSAL vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun.
Nisan 23, 2022

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Şehit Vedat Büyüköztaş İlkokulu Bahçesin’de düzenlenen kutlama programında çocuklarımızın coşkusuna ortak olduk.

Sn. Kaymakamımız Oğuzhan Akman, Sn. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Metin Bulat ve İlçe Protokolümüzle birlikte, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Şehit Vedat Büyüköztaş […]
Nisan 23, 2022

23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.

Geleceğin sahibi, umudumuz, sevgili çocuklarımız. Aydınlık bir geleceğe yürüdüğünüz yolda ve attığınız her adımda sizinleyiz. #23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun.
Nisan 23, 2022

İlçemiz Karşıyaka Mahallesinde yapımına uzun yıllar önce başlanmış ve yarım kalmış olan Cami inşaatı Belediyemiz ve hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla tekrar yapımına başlanmıştır.

İlçemiz Karşıyaka Mahallesinde yapımına uzun yıllar önce başlanmış ve yarım kalmış olan Cami inşaatı Belediyemiz ve hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla tekrar yapımına başlanmıştır. İlçemize ve mahalle sakinlerimize […]
Sarıyahşi 'yi İzle