Salı
Parçalı Bulutlu
3°C | 11°C
Çarşamba
Kar Yağışlı
5°C | 11°C
Perşembe
Yağışlı
0°C | 5°C

Kilitli Parke Taşı Döşeme, Yenileme ve Yürüyüş Yolu Çalışmaları

 Kilitli Parke Taşı Döşeme, Yenileme ve Yürüyüş Yolu Çalışmaları

Belediyemiz tarafından yol düzenlenmesi çalışmaları kapsamında ilçemizde kilitli parke taşı döşeme, yenileme ve yürüyüş yolu çalışmaları başlamıştır.
Konu ile ilgili olarak Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜNSAL; ilçemizin yazın tozdan, kışında çamurdan kurtulması için kilitli parke taşı döşeme, yenileme ve yürüyüş yolu çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Bugüne kadar ilçemizin %80’ine kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını tamamlanmıştık. Geriye kalan %20’lik kısım için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. Belediyemizce Koronavirüs salgınına karşı alınan önlemleri titizlikle sürdürürken bir yandan da hizmet noktasında vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz sözlerimizi yerine getiriyoruz. Hedefimiz Sarıyahşi’mizi temiz, yaşanılır bir ilçe haline getirmek ve vatandaşlarımızın daha rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmelerini sağlamaktır. İlçemize hayırlı olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika