Cuma
Parçalı Bulutlu
10°C | 22°C
Cumartesi
Çok Bulutlu
8°C | 17°C
Pazar
Sağanak Yağışlı
5°C | 17°C

Belediye Başkanımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Belediye Başkanımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜNSAL, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜNSAL mesajında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100’üncü yıl dönümünü kutlarken, tüm vatandaşlarımızı 23 Nisan günü saat 21.00'da evlerden ve balkonlardan İstiklal Marşımızı okumaya davet etti. 


Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜNSAL sözlerine şu şekilde devam etti.

"Türkiye Büyük Millet Meclisi, dünyada eşine az rastlanır bir maziye ve büyüklüğe sahiptir. Varlığını hürriyetine adamış bir milletin temsil edildiği; milli iradenin kalbi Meclisimizin açıldığı gün geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza hatta bütün dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmiştir. Her yıl büyük bir coşkuyla kutladığımız 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 100’üncü yıl dönümünü hüzünlü bir şekilde kutlamaktayız. İnşallah bundan sonraki yıllarda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı ruhuna uygun bir şekilde coşku içerisinde milletçe kutlarız. Bu duygu ve düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı kutluyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Copyrigt © 2017 Sarıyahşi Belediyesi Resmi Web Sitesidir. İzinsiz hiçbir içerik kullanılamaz. | Programmer: Kadir YILDIZ
İstatistik: Devlet ve Politika